Finanční poradenství

Nabídka sociálních, spořicích a pojistných programů pro všechny občany a firmy formou rodinného a firemního poradenství.

  • Optimální způsob, jak vyřešit bydlení
  • Zajištění sebe i své rodiny
  • Získání odpočtů na daních
  • Státní dotace
  • Zajištění majetku
  • Zajištění standartu i ve stáří
  • Dlouhodobá spolupráce

Produkty

Máme sjednané zvláštní podmínky u více partnerů, díky této skutečnosti dokážeme svým klientům nabídnout vždy to nejvýhodnější řešení, které bude odpovídat jejich potřebám.

V současnosti nabízíme tyto produkty:

Stavební spoření

Stavební spoření je produkt vhodný nejen pro lidi, kteří si potřebují vylepšit či pořídit vlastní bydlení, ale může je využít každý, kdo chce zhodnotit své peníze.

Úvěry a překlenovací úvěry ze stavebního spoření

Pomocí úvěru ze stavebního spoření můžeme řešit koupi či rekonstrukci nemovitosti. Podmínky pro poskytnutí úvěru jsou závislé na délce spoření, výši naspořené částky a schopnosti splácet úvěr. Výhodou je, že úroky z úvěru jsou pevně stanovené po celou dobu splácení a to již při podpisu smlouvy o stavebním spoření.

Nesplňuje-li účastník stavebního spoření podmínky pro přidělení úvěru má možnost požádat o meziúvěr (překlenovací). O meziúvěr lze zažádat ihned při podpisu smlouvy. Výhodou je nulová akontace.

Hypotéky

Zajistíme hypotéku se splatností 5 až 30 let.

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění je dlouhodobá státem podporovaná forma spoření se stabilně nadinflačním zhodnocením finančních prostředků, které mohou využívat všechny osoby nad 18 let s trvalým pobytem v ČR.

Hlavní výhodou penzijního připojištění jsou státní příspěvky a daňové úlevy pro jednotlivce i jejich zaměstnavatele. Jednoduchý způsob, jak si můžeme zajistit pro období penze dodatečný zdroj příjmů.

Životní pojištění

Životním pojištěním získá pojištěný a jeho rodina ochranu při nenadálých životních situacích. Zároveň životní pojištění poskytuje zajímavé finanční zhodnocení.

Pojištění majetku

Pojištění majetku poskytuje krytí jak trvale obývaného, tak rekreačního bydlení. Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu Vám umožňuje krýt také odpovědnost za škodu vyplývající z běžné činnosti všech osob žijící ve společné domácnosti.

Povinné ručení

Povinné ručení je pojištění, které nám ukládá zákon, v případě vlastnictví motorového vozidla. Je to pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám provozem vašeho motorového vozidla. Dnes lze k povinnému ručení dostat i spoustu doprovodných služeb, záleží na preferencích a výběru pojišťovny.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění slouží k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení či neoprávněného užití vozidla. Ačkoliv nejde o povinné pojištění, je rozumné i výhodné havarijní pojištění uzavřít. Opravy aut jsou drahé a i v případě nezaviněné škody mohou znamenat nepříjemný zásah do rodinného rozpočtu.

Partneři

Stavební spořitelny

Penzijní fondy

Životní a neživotní pojištění